2018-01-11 02:38:00 4815 hits
ថ្ងៃ​ទី ១១​មករា​នេះ គឺ​ជា​ថ្ងៃ​បញ្ចប់​ដំណើរ​ទស្សនកិច្ច​របស់​លោក​លី ខឺឈាង នាយក​រដ្ឋមន្ត្រី​ចិន នៅ​ប្រទេស​កម្ពុជា
2018-01-11 14:34:00 4802 hits
ក្នុង​នាម​ជា​ម្ចាស់​ផ្ទះ និង​ជា​សហប្រធាន​នៃ​កិច្ច​ប្រជុំ លោក​នាយក​រដ្ឋមន្រ្តី ហ៊ុន សែន បាន​លើក​ឡើង​អំពី​សារៈ​សំខាន់​នៃ​សន្តិភាព​ប្រកប​ដោយ​និរន្តភាព និង​ការ​អភិវឌ្ឍន៍​ប្រកប​ដោយ​ចីរភាព
2018-01-11 14:30:00 5624 hits
ផ្តើម​បើក​កិច្ចប្រជុំ​កំពូល​នេះ គឺជា​ការ​ថ្លែង​សុន្ទរកថា​ស្វាគមន៍​ពី​ប្រមុខ​រដ្ឋាភិបាល​កម្ពុជា​លោក ហ៊ុន សែន ក្នុងនាម​ជា​ម្ចាស់ផ្ទះ និង​ជា​សហប្រធាន​នៃ​កិច្ចប្រជុំ​កំពូល​នៃ​កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ​មេគង្គ-ឡាន​ឆាង លើក​ទី២ នៅ​ភ្នំពេញ
2018-01-11 11:57:00 4798 hits
ក្រោយបញ្ចប់កិច្ចប្រជុំ មេគង្គ-ឡានឆាងលោកហ៊ុន សែន នាយករដ្ឋមន្រ្តីកម្ពុជា ក្នុងនាមជា​សហ​​ប្រធានក្នុងកិច្ចប្រជុំកំពូល មេគង្គឡានឆាងលើកទី២ បានបង្ហាញ​លទ្ធផល ​យ៉ាង​ជោគ​ជ័យ
2018-01-11 11:53:00 5592 hits
តាម​ដីកា​បង្គាប់ លោក សម រង្ស៊ី អ​តី​ប្រធាន​គណបក្ស​សង្គ្រោះ​ជាតិ ត្រូវ​ចូល​បំភ្លឺ​នៅមុខ​លោក សៀង សុខ ព្រះរាជអាជ្ញារង​នៃ​អយ្យការ​អម​សាលាដំបូង​រាជធានី​ភ្នំពេញនៅ​ព្រឹក​ថ្ងៃទី​១១ ខែមករា ឆ្នាំ​២0១៨​នេះ លើ​បណ្តឹង​របស់​កងទ័ព​ក​ម្ពុ​ជា
2018-01-11 11:24:00 5570 hits
លោក សុខ ឥសាន ​អ្នកនាំពាក្យគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានបញ្ចេញប្រតិកម្មថា លោក ហ៊ុន​សែន ធ្វើអ្វីមួយ មានគោលនយោបាយច្បាស់លាស់ មិនមែនធ្វើនយោបាយឆ្កួតៗ ដូចពួកឧទ្ទាម និងមេឧទ្ទាមក្រៅច្បាប់ទេ